Moji najljubši izdelki meseca Oktobra 2016

Kot vsak mesec imam tudi ta mesec nekaj izdelkov, ki sem jih uporabljala cel mesec. Ta mesec sem se izogibala istim izdelkov, zato nisem uporabljala samo te izdelke, vendar so mi bili tele najljubši. Ne pozabi mi  povedati kaj je bil ta mesec tvoj najljubši izdelek, saj rada poskušam nove stvari.

Še preden začnem bi rada povedala zakaj sem za mesece izginila iz bloga. V resnici nimam najboljšega izgovora, le med poletjem sem izgubila malce navdiha, potem smo bili cel avgust na morju saj imamo tam sorodnika, ter zdaj septembra sem se pripravljala na začetek šole. In ne dolgo nazaj sem brala neke bloge in dobila navdih, da bi spet pisala. Rada bi se zahvalila vsem ki ste ostali z mano in  obljubim da bom poskušala čim manj izginiti in se držati urnika objavljanja. 



Prvi izdelek je tale parfum znamke Oriflame in sicer iz zbirke Memoris ime pa je "flirting under fireworkse". Dobila sem ga konec septembra in od tedaj ga uporabljam skoraj vsak dan, in kakor lahko vidite ga tudi obožujem. Vonj ostane kar dolgo časa in tudi zelo všeč mi je, saj diši po rožah in spominja me na moje otroštvo.


Tole paleto imam že kar nekaj časa in naj bi bila dupe za Naked 3 paleto. Tale je od znamke Makeup revolution v odtenku "Iconic 3". Sama nisem največja oboževalka roza podtonov, vendar sem želela poskusiti nekaj novega in naročila tole paletko. kakor lahko vidite sem oboževalka temnejših rjavkastih odtenkov ter zlate. Na sliki lahko vidite moje 3 najljubše odtenke. Roza bleščeči odtenek si dam v kotiček očesa, potem zmešam tale dva mat odtenka, da dobim takle skoraj vijoličen odtenek ki ga obožujem, ter to dam v svojo gubo. Ter na svoje veke dam izdelke od Maybelline in sicer Colour Tatoo. (več lahko preberete spodaj). 


Ta mesec sem imela zelo izsušene ustnice in zato sem želela poskusiti tole olje za ustnice od Essence v odtenku "03 SOS my heart!", ki sem ga kupila že ko je prišel ven, vendar ga nikoli nisem uporabljala. Tole je moje najljubše olje za ustnice, ta mesec je zamenjalo moj najljubši balzam za ustnice od Eosa. Tvoje ustnice naredi mehke, ter se znebi odvečne odmrle kože na tvojih ustnicah in ob tem ti da lep sijaj na tvojih ustnicah z malo barve. 


Tudi tale NYC bronzer ki ga imam v odtenku "720 sunny" imam pri sebi kar nekaj časa in ga nikdar nisem uporabljala, saj sem se konec poletja zaljubila v moj Essence bronzer, vendar zdaj ko se bližamo jesen je postal pretopli podton za mene zato sem se odločila, da bom v predalu poiskala bronzer, ki mi ne naredi oranžnega obraza, čeprav na sliki izgleda zelo oranžen, v resnici ko si daš na obraz sploh ni tako.


Ko mi je zmanjkalo mojih čistilnik robčkov, sem se odločila da bom poskusila nekaj novega, zato sem po nekaj dobrih ocenah tega izdelka, šla v trgovino in se odločila, da ga bom še sama preiskusila. Tole je od znamke Garnier in sicer Micellar Cleansing Water, jaz imam za občutljivo kožo. Ta izdelek ima vse kaj potrebujem od čistilca ličil, odstrani ves moj makeup in na moji koži ne pusti nobenih flekov.


Ko sem se naveličala svoje najljubše maskare od Essence, sem se odločila da skočim po nakupih in preiskusim kaj novega, ko sem bila v dmu sem videla da imajo veliko znižanje in ko sem opazila, da imajo tole Maybelline Lash Sensational maskaro znižano sem se odločila da jo bom vzela, saj slišim same dobre stvari o tej maskari. In moram priznati, da mi ni žal da sem jo kupila, saj je kar kmalu postala moja najljubša maskara. Brez pomoči navijalca trepalnic mi dvigne trepalnice, jih razporedi in naredi dalše.


Ko mi je zmanjkalo mojega najljubšega korektorja in se mi ni dalo v trgovino po novega, sem se odločila, da bom nekaj poiskala in naletela sem na tegale Catrice Liquid Camoflage korektor, sem se spomnila kako sem ga oboževala med poletjem. Vendar je imel eno manjšo napako saj se mi je usedal pod očesom, vendar sem to kmalu rešila z nekaj "beakinga".


Mislim da sem že večkrat omenila, da nisem največja oboživalka Rimmel izdelkov, po polomiji z tekočima pudroma, vendar sem o enem spremenila mnenje in se odločila do bom naročila nekaj njihovih izdelkov, in med njimi se je znašla tudi tale  Lasting finish by Kate šminka v odtenku "101" in tole je roza naraven odtenke. 



In tole je bil izdelek o katerem sem govorila pri Makeup Revolution paletki. Ko sem kupovala Maskaro sem opazila, da imajo znižane tudi tele Colour Tattooj, ki sem si jih želela tako dogo poiskusiti, vednar jih nikol nisem. Zdaj ko pa je znižano pa nisem imela izgovora zakaj ga nebi kupila. Tale je v odtenku "35 On and on bronze", ki najlepši zlato rjavkasti svetlikajči odtenek, ki si ga nanesem po seclih vekah in tam tudi ostane cel dan, dokler si ne odstranim makeupa.

NAROČI OMENJENE IZDELKE (le tisti katere je možno dobiti preko spleta):


Imaš željo za objavo (npr. oceno izdelka ali kar koli si želiš),ali imaš kako vprašanje zame mi kar sporoči v komentar ali pa me kontaktiraj na mojem gmajlu: mybeautycorner13blog@gmail.com in ne pozabi mi sledini na vseh medijah pod mybeautycorner13.

Ni komentarjev:

Vanesa. Zagotavlja Blogger.