Moje najljubše božične šminke 2016 | All Essence edition


Vsi imamo naše najljubše božične šminke in to so moje. Vse so od Essence/ torej pod 3 eure. Imsm pa vse od tekoćih šmink, lipglosov, šmink...


Najprej imam svoje najljubše šminke za božični čas iz Essence lanske božične kolekcije. Razen pakiranja so šminke enake njihovi longlasting kolekciji (črne tube) in kakor veste so to ene od mojih najljubših šmink. Imam odtenke 01 Let's the berry-tales begin; 02 Pink & perfect and 03 red rocks.



Tukaj so vsi odtenki od leve proti desni: 03 red rocks; 02 pink & perfect and 03 Let's the berry-tales begin.


Zelo rada imam rudi mat šminke/ tekoče šminke. Zato nisem mogla izpustiti Essence XXXL longlasting lipglose v odtenkih 7- Silky red ( rdeča tuba) in 16- Berry cream (vijolična tuba). 

Nisem pa mogla izpustiti Essence Glossy stick v odtenku 04-Poshi Pink. Kar je glosi rdeč odtenek, ki je dokaj obstojen in pigmentiran.



Tukaj so vsi odtenki začne se z Essence Glossy stick in nato imamo Essence XXXL longlasting lipglos v odtenku 07 in nato še v odtenku 16.


Za konec imam še Essence Valentine Whi cares? Tekoče šminke iz njihove valentinove kolekcije. In sicer jaz nebi rekla da so to glih tekoče šminke saj se ne posušijo mat in so lepljive, za mene so to bolj pigmentirani lipglossi.


Ni komentarjev:

Vanesa. Zagotavlja Blogger.