Izdelki brez katerih ne morem! - Zima 2016/17


Kakor sem naredila že tudi za vsak letni čas imam tudi za zimo moje najljubše izdelke brez katerih ne more. Če si želiš prebrati moje poletne izdelke klikni tukaj, ali pa jesenske tukaj.


Najprej imam tukaj Rimmel Lasting finish foundation v odtenku 103 True Ivory. Ni moj najljubši tekoči puder vseh časov, vendar je za zimo super, saj ima več prekrivnosti kot Rimmel Match Perfection in to je kar iščem za zimo. 

Za primer rada uporabljam Oriflame TheOne illuskin face primer, saj mi da lep sijaj ki ne izgleda preveč in je zelo naraven. Rada ga zmešam z tekočim pudrom ali ga uporabljam na samem.

Pozimi ne morem morem brez gela za oči in to je Oriflame love nature eye gel za mešano kožo, kar je moja koža. Ker imam pozimi bolj suho kot mastno kožo imam predel pod očimi bolj suhi in mi to povrne življenje v moje podočnjake in mi korektor ne gre v gubice tako pogosto kot ponavadi. Kakor verjetno že veste imam velike probleme z usedanjem korektorja.

Zadnja stvar za obraz je tale Essence Sun club matt bronzing powder za svetlo kožo in tale je v novem pakiranju. Na kratko rada imam bronzer za vsak letni čas (še posebej zim in poletje) zato imam tudi zdaj moj trenutni najljubši bronzer.


Moja trenutno najljubša maskara je tale od L'oreal in sicer Mega Volume Black Angel Miss manga v zelo črni barvi. In trenutno imajo v dm-u tole akcijo kjer kupiš tole maskaro in dobiš eno zastonj in tako sem dobila tole maskaro. Kljub malce čudi ščetki se mi zdi zelo dobra maska, ki se z lahkoto 
odstrani, vendar se ne premakne z trepalnic in ostanejo na  mestu cel dan.

Za šminke obožujem tele tri, ki so iz lanseke Essence Limited kolekcije za božič in imam vse tri odtenke in sicer. 01 Let's the berry-tales begin (najtemnejša barva); 02 pink & perfect (čisto zgornaj pinki vijolična barva); ter 03 red rocks (rdeče roza odtenke čisto spodaj)... šminke so enake njihovim longlasting šminkam (v črni tubi) in kakor veste so to ene moji najljubših šmink in jih obožujem.

Za konec imam še tale Essence effect nail polish v odtenku I love magic. In to je eden mojih najljubših lakov za nohte, saj so bleščice kar pogoste in lak ostane na mojih nohtih nekaj dni, kar je za Essence lake kar dobro.

Ni komentarjev:

Vanesa. Zagotavlja Blogger.