Maybelline Vivid Matte Liquid /Ocena izdelka - review/

Že kar nekaj časa sem na lovu na dobro "liquid lipstick", kar je po slovensko tekoča šminka z matt efektom, ki je že par mesecev pravi hit.

Poskusila sem jih že kar nekaj iz tako recenega "poceni kotička". Vse od Essence do Catrice( ki niso dražje od 3€). Vendar nobena od njih ni matt, so bolj kot pigmentiran gloss. Zato sem šla iskati dalje in sem našla tole Maybelline: Vivid Matt Liquid.

Dobiš jo lahko v 10 odtenkih. Vse od bolj naravnih (rjavkastih) odtenkov in do temnih (vijolčno/rdečih) odtenkov. Sama sem jo kupila v dm-u za 7.49€. Lahko pa jo naročiš tudi tukaj.


Jaz jo imam v odtenku 05 Nude Flush, saj sem sama velika oboževalka naravnih odtenkov. Poskusila sem jo sicer le 4× vendar imam že mnenje o njej. Ko jo prvič naneseš imaš občutek kot, da bi nanesel teški lipgloss. Jaz imam občutek kot da bi na sebi imela kilo šminke ali pa tisti mousse puder/podlaga, vendar ta občutek hitro mine. Na začetku ni matt, vendar se z časom posuši, glej le da ne naneseš predebeli sloj.


Slika: vidiš kako izgleda ko jo prvič naneseš (preden se posuši)

KAKO JO JAZ UPORABLJAM?
Najprej si nanesem labelo na ustnice (še preden začnem delati makeup, da se lahko med tem časom posuši). Jaz osebno naj rajše uporabljam Eos.  Pod šminki rada uporabljam šminko ali lipliner, saj imam občutek, da takrat nimam tako posušenih ustnic. In nato na rahlo nanesem šminko na vrh ter počakam da se posuši.

OCENA: ☆☆☆☆
Dam ji 4 zvezdice od 5-ih. Saj me moti da rabi kar nekaj časa da sw posuši, ter zaradi občutka ko prvič naneseš šminko. Vendar če ne upoštevamo tega (tudi če upoštevamo) mislim da je dobra tekoča šminka in tudi izbrani odtenek mi je tudi všeč.


Ni komentarjev:

Vanesa. Zagotavlja Blogger.