Moji najljubši izdelki meseca Septembra 2016
Tukaj imam z vami spet mesečne favorite, torej izdelke ki sem jih oboževala in uporabljala cel mesec. Prvi izdelek je tale Essence Sun Club 2 in 1 bronzing powder. Nisem največji oboževalec bronzerja, saj se mi zdi premalo pigmentirani in preveč oranžen. Glavna zvezda teda duoja je tale higlihter. Je zelo pigmentiran in sijoč, ter ostane na mojem obrazu cel dan.
Za šolo imam rada rahlo-srednjo prekrivnost ter lahek občutek na moji koži. Prav z temi besedami bi opisala tale Rimmel Match perfection v odtenku 103 true ivery. Tale tekoči puder je kmalu postal moj "ride or die" tekoči puder, saj do zdaj nisme imela noben tekoči puder ki bi imel vse kaj si želim. Priporočam vam da ga nanesete z navlaženim beauty blenderjem ali kozmetično spužvo.
Kakor vidite je tole res moja najljubša paletka še posebej tale prva barva ki jo uporabljam za osvetljevanje ter zlata barva ki jo nanesem na cele veke. To je paleta iz kolekcije The lights of orients paleta. Tale je po mojem mnenju napredek za palete id Essence, saj so vključili mat barvo, sja prej niso imeli v vsaki paletki mat barvo. Ta paleta vsebuje 6 odtenkov med njimi je 1 mat rjava senčka, ter 1 svetleča rjava, 2 roza odtenka (svetel in temen), ter zlata barva ( zaradi katere sem sploh kupila paleto) ter roza- zlati odtenek.
Že kar nekaj časa je to moj najljubši duo. Tale šminka od Essence long lasting zbirke v odtenko 07 natural beauty je že kar nekaj časa moja najljubša šminka, zdaj v kompletu z Essence liquid lipstick v odtenku 02 beauty sicret dobim lep glossi efekt kateri mi je zadnje čase zelo všeč.
Že večino meseca uporabljam tale Jessup 8-delni set čopičec, ki sem jin naročila iz ličila.si. Tale set mi je zelo všeč in to so 4 moji najljubši čopiči. Najprej imamo čopič ki ga uporabljam v moji gubi za zabrizovanje senčila, potem imam enak malce na stran vrezan čopič, ki se mi zdi popoln za osvetljevalce. Naslednj čopič se mi zdi popolni za bronzer ter zadnji takle boj na špic čopič se mi zdi popoln za puder z katerim nanesem puder pod moje oči, da zafiksiram korektor.




Ni komentarjev: